Hakkımızda

Hakkımızda

    Sevimli Dostlar Veteriner Muayenehanesi Eryaman/ Ankara da evcil dostlarımız için son teknoloji cihazlarla donatılmış veteriner kliniğidir. Bulunduğu konum itibariyle ulaşımı kolay, kendisine ait bahçesi ile evcil petlerinizin tedavileri yapılırken bekleyebileceğiniz alana sahip olan kliniğimiz sabah 09:30' dan akşam 22:00'ye kadar hizmet vermektedir. 

    Sevimli dostlar veteriner kliniği Veteriner Hekim Tuğçe Betin tarafından 2020 şubat ayında kurulmuş olup şu an bünyesinde 3 veteriner hekim ve 1 veteriner teknikeri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kurumumuzdaki hekimlerimiz kendilerini mesleğine adamış etik çalışma disiplinini edinmiş kişilerdir. Öncelikle petlerimizin refahını düşünerek yaptığımız iş doğrultusunda zamanla hasta sayımızın artması ile birlikte teknolojik olarak yenilenmeye devam ettik. 

    Tedavilerini yaptığımız hayvanların denetimi 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulmaktadır. Kedi ve köpeklerin tedavi gördüğü bölümler birbirinden ayrılmış, bulaşıcı hastalıklar için karantina bölümü oluşturulmuştur. Dostlarımız ve hasta sahiplerimize empati ile yaklaşarak onlar için en faydalı şekilde hizmet vermekteyiz.

Whatsapp